<

SWAN

Viac info
expand
Novinky

Novinky zo sveta zabezpečovacej techniky

Novinky roku 2017

Spoločnosť JABLOTRON si pre svojich zákazníkov pripravila celý rad noviniek, medzi ktorými vynikajú najmä nové izbové termostaty. Pozadu nezostala ani aplikácia MyJABLOTRON, ktorá sa dočkala niekoľkých vylepšení. Zákazníci sa tak môžu tešiť na ešte väčší užívateľský komfort.

Odišli ste príliš rýchlo a zabudli ste vypnúť kúrenie? Chcete sa zo zimy vrátiť do vyhriateho domu? Ovládajte teplotu prostredníctvom alarmu JABLOTRON 100 – stačí, ak si k vášmu systému necháte namontovať izbový termostat a ovládací modul. Získate tak i možnosť automatického prepnutia na ekonomickú teplotu po zabezpečení objektu alebo blokovanie kúrenia po otvorení okna. Teplotu môžete sledovať a regulovať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Používanie aplikácie MyJABLOTRON je ešte jednoduchšie. V zozname zariadení si teraz môžete zobraziť ich riadkový výpis bez stavov a informácií o zdieľaní, čo uvítajú najmä užívatelia pracujúci s veľkým počtom zariadení. Načítanie zoznamu je totiž až 2x rýchlejšie. Vo webovej verzii aplikácie možno zariadenia vyhľadávať aj podľa názvu.

Jablotron 100